Už jste o tom slyšeli?

Vyprávět o dnešním soutěžení zvládnou všechny děti, které se pečlivě na tuto legrační, poučnou, vědomostní, odpočinkovou, poznávací, neobvyklou a především zábavnou záležitost nachystaly.

V uplynulém týdnu si zhotovily startovací karty, pro udílení bodů za zvládnuté netradiční disciplíny. Celkem jich bylo deset. Každé dítě mělo šanci zvítězit, stačilo např. pozorně hledět před sebe a najít předmět, začínající písmenem "S", nebo si vzpomenout na jméno ulice, kterou právě procházíme, míčem zasáhnout cíl, kamínkem vyznačenou metu, předběhnout spolužáka... Disciplíny byly zdolávány s emocemi, jako na pouťových atrakcích. Pro jednoho radostně, pro druhého s napětím, jak vše dopadne.

Pokud jste dočetli, podívejte se na přiložené fotografie a zkuste hádat, jaký úkol plní děti na trávníku...