Na předposlední březnový víkend si III. oddělení naplánovalo Pohádkovou noc s Andersenem.

Děti se na spaní a připravený program těšily celý týden. 

V pátek 24.3. jsme se začali scházet okolo 18.00 hodiny. Nejprve se muselo přichystat spaní, které bylo velmi důležité. Následovalo pohádkové hraní, večeře a převlečení do pyžámek. No a hlavní program mohl začít. Najít poklad nebylo úplně jednoduché. Každý účastník musel projít "bojovku" a získat klíčové indicie k sestavení názvu knížky, která se četla před spaním. S nalezením pokladu jim pomohl "přítel na telefonu". Chvíli se zdálo, že poklad zůstane schovaný navždy v budově školy. Nakonec se našel. Děti si ho rozhodně za svoji odvahu zasloužily. 

A protože noc byla v duchu pohádek a spisovatele H. Ch. Andersena, vybraly děti na čtení pohádku O ošklivém káčátku. Následoval Mach a Šebestová  a uspávali nás Broučci od J. Karafiáta.

Pohádková noc se moc povedla.

Děkuji dětem za hezký večer a rodičům za spolupráci.